KEYU HL929 - zamek autonomiczny

Nowy

Zamek biurowy KEYU HL929

 • Zastosowanie: do pojedynczych drzwi np. w domkach jednorodzinnych lub małych obiektów
 • Sposób programowania: kartą master
 • Standard kart: zbliżeniowe Mifare 13,56 MHz
 • Zasilanie: bateryjne 4x LR03 (typ AAA)
 • Montaż: nowe lub istniejące drzwi 38-60 mm
 • Gwarancja: 24 m-ce

Więcej szczegółów

Towar dostępny - czas realizacji na tel.

799,50 zł brutto

-43,05 zł

842,55 zł


650,00 zł netto

Opis

Przeznaczenie produktu Małe budynki, np. domy, małe biura
Obszar zastosowań Wewnątrz lub na zewnątrz pomieszczeń
Kontrola dostępu Karty/breloczki/opaski
Sposób programowania Bez komputera, za pomocą karty master
Rodzaj karty zbliżeniowe
Standard działania Mifare 13,56 MHz
Odległość odczytu karty do 3 cm
Szybkość odczytu karty poniżej 1 sek.
Awaryjne otwarcie kluczem Tak (wkładka na klucz pozostaje bez zmian)
Zasilanie 4x bateria LR03 (typ AAA)
Temperatura pracy od 5°C do +50°C
Certyfikat p.poź. brak (zamek nakładkowy jak klamka)
Wymiary 280 x 46 mm
Materiał wykonania Stal nierdzewna
Montaż Do nowych lub istniejących drzwi
Gwarancja 24 m-ce

Więcej informacji

Jak złożyć zamówienie?

Kierunek otwarcia:

 • Należy określić sposób otwarcia drzwi (A/C lub B/D) zgodnie z rysunkiem. Pamiętaj... kupujesz zamki a nie drzwi, więc patrz zawsze na drzwi od strony wejścia do pomieszczenia

Rozstaw zamka:

 • Odległość od środka klamki (osi klamki) do klucza w pozycji poziomej

Karta dostępu zamiast kluczy

Zamek KEYU HL929, działa w sposób autonomiczny, tzn. że do jego obsługi i programowania nie potrzeba komputera, oprogramowania ani żadnego programatora. Wszystkie czynności dodawania/usuwania użytkowników wykonuje się za pomocą dołączanej do zamka karty master.

Zamek można stosować w nowych lub już istniejących drzwiach, a jego montaż podobny jest do montażu zwykłej klamki z szyldem. Zamek nie ingeruje we wkładkę na klucz, tzn. że nadal jest możliwość otwierania i zamykania drzwi kluczem np. na noc lub przy dłuższym wyjściu z domu/biura. Dzięki temu jeżeli posiadamy np. patentowy zamek Gerda, ISEO lub dowolny inny to nadal będzie on działał.

Typowe przykłady zastosowania, m.in.:

 • wejście na kartę do pokoju nauczycielskiego
 • drzwi do magazynu
 • pomieszczenia biurowe
 • gabinet zabiegowy / lekarski
 • pomieszczenia wymagające ograniczenia dostępu

UWAGA!!!
Drzwi zamknięte na klucz można otworzyć tylko za pomocą klucza.

Wszystkie oferowane produkty możesz kupić do samodzielnego montażu, lub zlecić montaż nam. Mamy ponad 10 letnie doświadczenie w montażu i serwisowaniu zamków na karty

Zamek KEYU HL929 uprawnia na dostęp do pomieszczenia tylko osobom wyposażonym w karty zbliżeniowe / breloczki zbliżeniowe lub opaski zbliżeniowe na rękę uprawniające na dostęp do pomieszczenia. Oczywiście również tych wyposażonych w tradycyjne klucze. Rozwiązanie takie umożliwia wyposażenie domowników lub dzieci np. w karty dostępu lub opaski na rękę i otwieranie drzwi bez potrzeby noszenia i wyciągania kluczy.

Zasilanie bateryjne (4 baterie typu AAA "małe paluszki") wystarcza średnio na ok. 1-2 lata pracy. Zamek pozwala na przypisanie do 120 użytkowników, a dodawanie/usuwanie kart odbywa się w sposób bardzo intuicyjny i maksymalnie uproszczony za pomocą karty master dostarczonej do każdego zamka. Nie potrzebujesz komputera, ani żadnego oprogramowania do zarządzania zamkiem, pracuje on w tzw. trybie standalone, tzn. samodzielnie bez komputera, a zarządzany jest za pomocą karty master. 

Jeżeli zastosujesz kilka zamków do różnych drzwi to za pomocą jednej karty możesz otwierać tylko wybrane lub wszystkie drzwi, zależnie od ustawień o których sam decydujesz. To Ty decydujesz którą kartę do którego zamka chcesz przypisać (uprawnić do wejścia) i w każdej chwili możesz to sam przeprogramować.

Istnieje możliwość wprowadzenia zamka w tryb stale otwarty (tak żeby działał jak zwykła klamka) i nie wymagał kart użytkowników do wejścia.

Największe zalety:

Odczyt kart, breloczków i opasek zbliżeniowych jako kart dostępu
Obsługa do 120 użytkowników/kart
Programowanie zamków bez użycia komputera, za pomocą samej karty master (dostarczanej wraz z zamiem)
Działa w systemie jednego klucza, możliwość przypisania karty do dowolnej ilości zamków, tzn. że 1 kartą możesz otwierać wszystkie drzwi
Sygnalizacja dźwiękowa i akustyczna typowych zdarzeń, np. niski poziom baterii, brak dostępu (niewłaściwa karta), itp.
Zasilanie bateryjne, baterie wystarczają średnio na 1-2 lata pracy (ukryte pod klapką zamykaną na imbus, od wewnętrznej strony drzwi)
Idealne rozwiązanie do małych obiektów lub pojedynczych drzwi, kodowanie kart bez użycia komputera, za pomocą karty master
Wysoka jakość wykonania, obudowa ze stali nierdzewnej szczotkowanej, z otworem na wkładę bębenkową klucza
Łatwy montaż, porównywalny do montażu zwykłej klamki z szyldem
Polska instrukcja obsługi oraz rysunki techniczne ułatwiające montaż

Wyposażenie - co otrzymuję w zestawie?

 1. Szyld zewnętrzny z klamką - wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej, wyposażony w czytnik kart zbliżeniowych oraz otwór na wkładkę na klucz (wkładka z kluczem nie wchodzi w skład zamka, możesz wykorzystać już posiadaną wkładkę z kluczem). 
 2. Szyld wewnętrzny z klamką - wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej, z wbudowanym pojemnikiem na baterie i otworem na wkładkę na klucz.
 3. Śruby montażowe niezbędne do montażu zamka
 4. Kartę master - główna karta służąca do programowania zamka, za jej pomocą dodaje i odejmuje się użytkowników uprawnionych do dostępu do zamka. Sam decydujesz ilu użytkowników chcesz dodać
 5. Karty użytkownika - 2 szt. - karty które można przypisać jako karty dostępu do zamka. Jeżeli potrzebujesz więcej kart dla użytkowników, zamów je jako wyposażenie dodatkowe - produkty powiązane poniżej.
 6. Wyposażenie opcjonalne (nie wchodzi w skład zestawu) - podkładka pod zamek maskująca otwory po starej klamce - do nabycia w produktach powiązanych na samym dole opisu produktu.

Czy zamek będzie pasował do moich drzwi?

Zamek KEYU HL929 pasuje do 99% drzwi drewnianych, drewnopodobnych, metalowych, itp, ale żeby być pewnym na 100% sprawdź poniższe parametry:

 1. Wymiar A - rozstaw zamka w drzwiach, jest to odległość od środka klamki do środka wkładki na klucz (do klucza w pozycji poziomej). Ten wymiar określasz przy zamawianiu zamka. 
 2. Wymiar B - tzw. dormas, czyli odległość od krawędzi zamka do środka klamki. Zalecane żeby było to min. 30 mm lub więcej, wówczas szyld klamki nie uderzy w futrynę przy zamykaniu drzwi.
 3. Wymiar C - otwór na trzpień klamki. Zamek wyposażony jest w trzpień 8mm, jeżeli otwór w zamku jest większy należy zamówić reduktor trzpienia - produkty powiązane poniżej
 4. Wymiar D i E - wielkość zamka w drzwiach, która umożliwia montaż zamka
 5. Czy da się otworzyć drzwi samym kluczem - zalecamy sprawdzić czy istnieje możliwość otwarcia Państwa drzwi za pomocą samego klucza mechanicznego bez użycia klamki, tzn. przekręcając klucz do końca. Daje to gwarancję bezpieczeństwa otwarcia drzwi np. w przypadku rozładowania baterii, do których jest dostęp tylko od strony wewnętrznej zamka
 6. Długość wkładki na klucz - szyld klamki ma grubość 20mm, tzn. że tyle odstaje on od powierzchni drzwi. Żeby była możliwość swobodnego otwierania drzwi kluczem mechanicznym, pamiętaj o tym żeby wkładka na klucz była odpowiednio długa (wystawała poza grubość drzwi, najlepiej 20mm).

Opinie użytkowników

Napisz komentarz

KEYU HL929 - zamek autonomiczny

KEYU HL929 - zamek autonomiczny

Zamek biurowy KEYU HL929

 • Zastosowanie: do pojedynczych drzwi np. w domkach jednorodzinnych lub małych obiektów
 • Sposób programowania: kartą master
 • Standard kart: zbliżeniowe Mifare 13,56 MHz
 • Zasilanie: bateryjne 4x LR03 (typ AAA)
 • Montaż: nowe lub istniejące drzwi 38-60 mm
 • Gwarancja: 24 m-ce

Napisz komentarz

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

7 szt. - Inne produkty z tej samej kategorii

Powiązane artykuły