Kategorie

Najczęściej kupowane

Promocje

Popularne artykuły

Tagi

Marki Jest 5 marek

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Be-Tech

  Jeden z największych na świecie producentów zamków hotelowych oraz zamków do szafek basenowych i metalowych, a także sejfów hotelowych. W ofercie tego producenta można znaleźć dziesiątki modeli zamków i sejfów, z czego najpopularniejsze modele znajdą Państwo również w naszej ofercie.

 • e-LOCK

  Wysokiej klasy produkty, przeznaczone do intensywnego użytkowania zarówno w hotelach jak i obiektach biurowych, szpitalach, uczelniach czy kampusach. W ofercie zamki do drzwi oraz kontrolery dostępu do nietypowych zastosowań w miejscach w których nie ma możliwości zamontowania typowego zamka na drzwiach.

 • KeyU

  0 produkty/ów

 • Tayama

  Zamki firmy Hentech, znane w naszym kraju bardziej jako zamki Tayama, to połączenie dobrej jakości produktu z dobrą ceną. Zamki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich montaż możliwy niemal w każdych nowych drzwiach oraz w już istniejących po odpowiednich modyfikacjach.

 • Uhlmann & Zacher

  Niemiecki producent m.in. zamków, kontrolerów dostępu oraz elektronicznych wkładek na karty zbliżeniowe. Posiada w ofercie szeroką gamę produktów przeznaczonych do użytku domowego, hotelowego, biurowego i publicznego.

  Produkty U&Z charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz najwyższą jakością użytych materiałów.

  W ofercie znajdują się produkty w wykonaniu standardowym oraz podwyższonym spełniające surową normę IP66 (odporne na warunki atmosferyczne od -25oC do +65oC oraz pył i silny strumień wody 100l/min lanej na obudowę z dowolnej strony).

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów